ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Термінова новина від ПТУ № 14! | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Термінова новина від ПТУ № 14!

4 учні Новокаховського ПТУ № 14 – переможці регіонального  відбору WorldSkills Ukraine  !         28 листопада в Новій Каховці відбулись наймасштабніші змагання з робітничих професій – регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти,які покликані підвищити престижність  робітничих професій.

Учні та студенти училищ, ліцеїв та коледжів Херсонщини показали свої уміння у 8 компетенціях, які представляли певну робітничу професію. За визначену кількість часу конкурсанти  виконували  ряд практичних завдань. За їхньою роботою спостерігало компетентне журі із числа експертів та провідних фахівців  у своїй професійній галузі.

Слід зазначити, що участь у конкурсі  є добровільною, тому заявки подали найсміливіші.

       Учні ПТУ № 14 ( директор Ігор Сердюк) взяли участь у 4 можливих компетенціях – електромонтажні,токарні і слюсарні роботи та кулінарне мистецтво.І приємно здивували експертів рівнем професійної підготовки, адже  усі учасники  вибороли  перемогу. Із трьох училищ міста лише ПТУ№ 14  вразило такими результатами. А це значить, що четверо учнів Новокаховського  ПТУ № 14  весною захищатимуть честь рідного училища, міста та області  у Києві на Всеукраїнських змаганнях.  Це  Єфремова Анастасія, Когут Максим, Соколовський Володимир, Геращенко Ринат. Нехай їм щастить!

  •  
  •  
  •  
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий