МЕТОДИЧНА ПІДЗАРЯДКА

    Канікули – це для вчителів час трохи перепочити, відновити сили. А ще  «перезавантажитись» і поповнити свою методичну скарбничку. З цією метою в училищі були проведені масові методичні заходи. 

    Викладачі взяли участь у методичному колоквіумі з елементами тренінгу «Урок твоєї мрії. Компетентнісній підхід до освітнього процесу», підготовленому заступником директора з навчальної роботи Кравчик В.В. та методистом Мединською  Н.Л. На заході були опрацьовані теоретичні засади компетентнісногоуроку, його  типологію, структуру, принципи побудови. Викладачі  Кравчик В.В., Харковська Н.П., Горобець М.М., Резніков Г.В. , Чекаліна Т.А. та Пузиревич О.В.  розповіли про засоби формування компетентностейна різних предметах та підходи до оцінювання рівня навчальних досягнень здобувачів освіти. Далі педагоги моделювали компетентнісний  урок,  добираючи методи і прийоми організації освітньої  діяльності на кожному його етапі.

      Для майстрів в/н методистом  разом з соціальним педагогом Костирею А.О. був проведений  педагогічний квест«Сучасні учні. Шляхи взаємодії з ними». На локаціях

педагоги отримували знання про психолого-педагогічні особливості сучасних учнів та моделі взаємодії з ними; розв’язували педагогічні задачі та проблемні ситуації.  Захід пройшов під гаслом : «Вихователь творить найбільше багатство суспільства — людину» (В.Сухомлинський).

%d bloggers like this: