Першість училища з легкої атлетики

30 жовтня на міському стадіоні «Енергія» відбулась першість училища з легкої атлетики. У бігу на 100 метрів серед дівчат  першою була Волова Надія з групи К-15 (Кухар), другою – Іваник Анастасія з групи ВШП-15 (Верстатник), третьою – Кравець Альбіна з група НГ (Нянька.Гувернер). Серед  хлопців  найкращий час показав Немченко Олександр з групи ЕА-13 (Електрик.Автослюсар), другий Стріла Сергій з групи ЕА-12 (Електрик.Автослюсар), третій – Гордіян Едуард з групи ЕА-15 (Електрик.Автослюсар).

image (11)image (4)

В забігу на 300 метрів серед дівчат призові місця розподілились так: перша – Волова Надія з групи К-15 (Кухар), друге  та третє місце посіли дівчата групи НГ (Нянька.Гувернер) – Чубенко Катерина   та  Якубенко Тетяна В  забігу на 400 метрів серед хлопців  перше та друге місце здобули учні групи ЕА-12 (Електрик.Автослюсар) Стріла Сергій і Коваленко Микола, почесне третє  місце посів Головняк Олександр з групи ЕА-14.

image (5)image (6)

У стрибках в довжину з розбігу серед  дівчат перше та друге місце здобули  учениці групи КК-15 Сушко Олена і Федотова Сюзанна, третє  – Кравець Альбіна група НГ (Нянька.Гувернер). Серед хлопців перше місце зайняв Євдокімов група К-15 (Кухар), друге – Голуб Костянтин група К-14 (Кухар), третє – Коваленко Микола група ЕА-12 (Електрик.Автослюсар).

image (7)image (9)

В штовхані ядра серед дівчат найкращий результат показала Семакіна Валентина учениця групи ЕА-14 (Електрик.Автослюсар), друге – Письменна Катерина з групи КК-15 (Кухар.Кондитер), третє – Іваник Анастасія з групи ВШП-15 (Верстатник) Серед хлопців переможцем став Марченко Геннадій  група К-13 (Кухар), друге місце посів  Шабан Олександр група РМ-14 (Радіомеханік), третє – Тетерін Ігор  група ЕА-12 (Електрик.Автослюсар).

image (1)image

Закінчувались змагання естафетою 4×100 метрів, де у дівчат призові місця розподілились так: перша – група НГ (Нянька.Гувернер), друга – група КК-15 (Кухар.Кондитер), третя – група К-13(Кухар). У хлопців першою була група АЕ-12 (Електрик.Автослюсар), друга – група РМ-15 (Радіомеханік), третя – група АС-15 (Автослюсар).

%d bloggers like this: