Твори добро

Стало традицією щороку в грудні, з нагоди новорічних свят, в ДНЗ «Професійно – технічне училище №14 м. Нова Каховка» проводити благодійну акцію «Сонечко в долонях». Хоча в училищі постійно діє волонтерський загін «Альтруїст», створений на базі групи гувернерів, який очолює учениця Кравець Альбіна та майстер в/н Река Ірина Вікторівна. На Акцію відгукнулись небайдужі учні всіх груп, майстри виробничого навчання, викладачі. Ними було зібрано книги, розмальовки, альбоми для малювання, зошити, канцтовари, олівці, фломастери, іграшки, новорічні прикраси, електричні гірлянди, солодощі, продукти харчування, одяг.

Фото0312Фото2334

23 грудня подарунки від Святого Миколая волонтери передали в дитячий тубсанаторій «Джерельце» для дітей з особливими потребами. Волонтерів  гостинно зустріла завідуюча навчальною частиною Грабко Галина Федорівна, музичний керівник Олександра Федорівна Шляхова і їх вихованці. Зустріч була теплою, радісною. Учні допомогли малечі  одягнути новорічні костюми, прикрасити їх. Вони гралися з ними, водили хороводи, фотографувались, діти щиро раділи подарункам.

Фото0319 Фото0320

Враховуючи те, що в нашому місті багато сімей, переселених з тимчасово окупованих територій, волонтери 24 грудня відвідали Товариство Червоного Хреста. Вони передали одяг для дорослих і дітей, канцтовари, солодощі, продукти харчування, яких так не вистачає нашим співвітчизникам. Учні училища були задоволені тим, що потрібні знедоленим, тим хто потребує допомоги, милосердя, співчуття, добра. Найактивнішими серед волонтерів слід назвати: Нестюк Марину, Мартиненко Маргариту, Євтушок Анастасію, Чубенко Катерину, Прошурову Марину, Бойко Наталію,  Якубенко Тетяну.

%d bloggers like this: