Перевірка на міцність

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання та з нагоди 71-ї річниці Перемоги у другій світовій війні, 16 травня 2016 року в училищі відбулися військово-спортивні змагання між групами І  та ІІ курсів. Оргкомітет змагань (Піндак С.В.– заступник директора з навчально-виховної роботи, Сполітак Л.М. – викладач предмету «Захист Вітчизни», Дорош Ю.С. – голова м/к класних керівників, Ходус І.І. – керівник фізичного виховання, Черняєв П.В. – викладач фізичної культури), працюючи в тісному контакті з Центром спорту, туризму та екскурсій «Данаприс» та військовою частиною, підготував  цікаві завдання для учнів на зміцнення їхнього здоров’я, вдосконалення фізичної підготовки до захисту Вітчизни, виховання  морально-етичних якостей. Почалося все з шикування на плацу училища. Директор   Сердюк І.В. привітав учнів з початком змагань і побажав всім єдності і перемоги.  На початку гри під чітким керівництвом майстрів виробничого навчання (Беринда О.М., Крайова З.Ф., Куліш А.М., Романченко В.О., Чеплік О.М., Ружин В.В.) і класних керівників (Дорош Ю.С., Крутікова С.Ф., Чекаліна Т.А.) групи презентували назву команди, девіз та пісню, показали навички стройової підготовки. Найвищий бал на цьому етапі змагань  здобули учні групи КК-15.

5555ROfTC-jLjlo

Витримку і швидкість проявили учні під час кросу у бойовому спорядженні. Кращий результат у  Новицького Іллі (гр.К-14). В той же час дівчата закріплювали навички надання першої медичної допомоги, а хлопці доставляли  «поранених» до місця призначення. Швидше всіх були учні групи ЕА-15.

J4tZirV9noYUgO4gK5wkfE

В змаганнях зі стрільби  лежачи кращими стали учні груп ЕА-15 (Ковальський М.), К-15 (Теременко К.), К-14 (Плахотний О.). Учасники змагань мали можливість відчути себе в реальних умовах бойових дій : вони облаштовували  одиничні окопи для стрільби. А  дівчата мали таке велике бажання перемогти, що вони рили окопи не тільки саперними лопатами, а й руками! У цьому конкурсі перемогу розділили між усіма командами.

uyyimage6t

Непростим для учнів  було подолання смуги перешкод. Але команди показали свою єдність, взаємодопомогу,  високу фізичну підготовку. Перемогли учні групи К-15.

imagerrre4444

Вважається, що дівчата слабкіші за хлопців, але силовий конкурс довів: якщо потрібно – вони можуть бути сильними! Найсильнішим в конкурсних змаганнях став учень групи  ЕА-15 Єфімов В. (жим –  62 рази). Поза конкурсом серед дівчат перемогла Федюшкіна В.  (гр.. К-14) з результатом 55 віджимів. Потім було перетягування канатів,  сильнішими виявилися хлопці групи КК-15, а серед дівчат -група К-14.

image3333image324

За сумою балів переможцями змагань стали учні  І курсу з професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Але ніхто з учасників змагань не залишився без солодкого призу!

mYLm2MGowZMimage444

Дорогі учні! Адміністрація училища дякує вам за ваше прагнення до перемоги, самовідданість та активну громадянську позицію!

%d bloggers like this: