Останній дзвоник 2015-2016 н.р.

24 червня 2016 року в училищі відбулося подвійне свято : Державна кваліфікаційна атестація випускників і урочиста лінійка, присвячена закінченню навчального року. На початку лінійки до присутніх звернувся директор училища Сердюк Ігор Володимирович. Він привітав усіх зі святом, побажав педколективу подальших успіхів на освітянській ниві, а учням – гарного і незабутнього відпочинку. Святковий і урочистий настрій підтримували ведучі – випускниці групи «Нянька. Гувернер» Євтушок Анастасія, Кравець Альбіна. Гостями свята були волонтери Котлярова Катерина і Слива Олег . Вони нагородили учнів і колектив училища Подякою від громадської організації Новокаховський «Автомайдан» (керівник Дяченко Юрій) за активну участь в обороноздатності нашої  країни, вагомий внесок у боєздатність наших солдатів та підтримку їх бойового духу.

y7vvvimageh77

Методист училища Мединська Н.Л. підвела підсумки конкурсу «Мій найкращій урок»  серед майстрів в/н і викладачів. Переможцями стали: І місце – Піндак С.В. – викладач спецпредметів, Чеплік О.М. – майстер в/н; ІІ місце – Дорош Ю.С. – викладач історії та права, Павлівський В.І. – майстер в/н; ІІІ місце – Чекаліна Т.А. – викладач математики, Беринда О.М. – мастер в/н.

y6v7u77yyyyvvv

Заступник директора з НВР Піндак С.В. ознайомила всіх з наказом про закінчення навчального року, привітала випускників груп «Верстатник широкого профілю» і «Нянька. Гувернер», побажала їм гідно захистити свої дипломні роботи і отримати диплом кваліфікованого робітника.

y667u7u77yfvy77777

Адміністрація училища поздоровляє колектив і учнів із закінченням навчального року і бажає добра, щастя і здоров’я!  Останній дзвоник сповістив усім про омріяний прихід літніх канікул. Ми сподіваємось, що ви проведете їх весело і цікаво, загартуєтеся, наберетеся сил і ми зустрінемося з вами в новому навчальному році!

67y77766yy6y6777777.

%d bloggers like this: