• Ср. Вер 22nd, 2021

ДНЗ Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Наша адреса: 74900, м. Нова Каховка, пр.Перемоги,7д. тел.7-80-64, (050)640-20-90, (095)073-90-07 www.nkptu.in.ua ; facebook.com/ptu14/

Змагались знавці азіатського регіону.

Відptu14

Бер 27, 2017

Незвичайно 20 березня пройшов узагальнюючий урок всесвітньої історії  у групі К-16. Викладач Дорош Ю.С. провела його у формі брейн –рингу. Розділившись на  три  команди – «Японців», «Індійців», «Китайців»,учні демонстрували свої знання з теми  «Країни Азії, Африки та Латинської Америки». Команди мандрували станціями, кожна з яких мала інтригуючу  назву та цікаві завдання: «Впізнай країну», «Історична анаграма»,  «Хроніст» , «Знайти пазли», «Лото». Учні за певними ознаками визначали країни,розшифровували історичні терміни, за датами та назвами країн визначали історичні події, обирали пазли – картинки та відповідали на запитання. Урок був динамічним, азартним, бо кожна команда прагнула показати себе якнайкраще. Цьому сприяла і мотивація уроку :

«Хто з історією на ти

В житті досягне він мети.

Бо знання – це сила,

Для кожної людини».

 Ігрова форма уроку дозволяє залучити до роботи усіх без виключення учнів, розвиває уміння працювати у команді, спільно дбати про  кінцевий результат. І хоч були переможці – найкращі знання показала команда «Індійців», переможених тут точно не було, адже учні поглибили і закріпили свої знання про країни азіатського регіону. Дякуємо Юлії Сергіївні за чудовий урок!