Герої будуть жити доти, доки про них пам’ятають

9 травня колектив училища разом з учнями пам’ятною ходою в центрі міста віддали шану  тим, хто захищав нашу землю на фронтах Другої світової війни, тим, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

Містяни  і гості Нової Каховки, які прийшли на свято, були вражені незвичайним спортивним автомобілем, що очолював святкову колону.  Його виготовили  майстри виробничого навчання разом з учнями з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Усі бажаючі мали змогу проїхатись на чудо-автомобілі. На центральній площі  молодь училища випустила в небо повітряні кульки з журавлями як символ загиблих у цій страшній війні. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є довічна синівська шана і повага. Тому, ми не залишились байдужими до пропозиції міського голови, прийняти участь у приготуванні і частуванні «солдатською»  кашею ветеранів і жителів міста. Майстрами виробничого навчання та учнями з професії «Кухар» було зварено  375 кг каші. Біля Літнього кінотеатру колектив училища пригощав смачною стравою всіх бажаючих. А ввечері,  зі смолоскипами і свічками,  прийняли участь у  ході пам’яті  за загиблими у Другій світовій війні.

 Герої будуть жити доти, доки про них пам’ятають. Тому , педагогічний колектив училища робить все для того, щоб пам’ять про героїв нашої країни і нашого міста назавжди залишилась  в серцях учнів, як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

%d bloggers like this: