Молодіжний квест

08.06.17 р. за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новокаховського виконкому, на міському пляжі відбувся молодіжний квест, в якому прийняла участь творча, патріотична, прогресивна молодь з 5 навчальних закладів  нашого міста.  Програма заходу була доволі насиченою і наша команда «БЕМС» (бойові, енергічні, молоді, симпатичні)   проявила   та показала себе з найкращої сторони, беручи участь у всіх локаціях, а саме: презентація назви і девізу команди,  рідне місто, українська пісня, синхронна фізкультурна зарядка.  А нашу юшку, приготовану ученицею групи К-16 Шестак Юлією та учнем гр.. ВШП-15 Колядою Павлом, з особливим соусом  – льоком – за рецептом українських козаків, будуть згадувати всі, кому довелося скуштувати цю смачну страву.

Підтримкою для нашої команди став виступ півфіналістки пісенного конкурсу «Голос діти»  Волощенко Елизавети.

Наша команда у складі учнів гр.. К-16 Кіріченко Катерина, Шестак Юлія, Федіна Наталя, ВШП-16  Сігуян Артем, Бурдейний Олександр, Юрго Вероніка, Поканай Аделіна, Гора Олександр, ВШП-15 Севастьянов Ілля, Коляда Павло проявила  швидкість,  кмітливість та мислення, пройшла усі завдання та розгадала усі ключи до кросворду.

Девіз   команди «Так тримати, ні на крок не відступати!», в поєднанні з великим бажанням перемогти, допоміг нашій команді вибороти почесне ІІ місце у цих змаганнях! Учасників чекали цікаві подарунки, які ще довго будуть нагадувати їм про приємну мить перемоги!

Колектив училища і учнівське самоврядування вітає наших учнів з перемогою! Сподіваємось, що це ще не остання вершина, якої вони досягли, навчаючись в нашому навчальному закладі!

%d bloggers like this: