«Здоровим бути модно»

«Здоровим бути модно» – під таким гаслом пройшов тиждень «За здоровий спосіб життя» в ДНЗ «ПТУ-14 м. Нова Каховка».

Що потрібно, щоб прожити здорове, тривале і повноцінне життя? Скільки років  ви хочете прожити? Якими ви бачите себе в майбутньому?  Такі питання поставила викладач предмету «Валеологія» Горобець М.М. перед учнями  груп «Кухар», «Кухар. Кондитер», «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування. Слюсар з ремонту автомобілів».

Для відповіді на такі, здавалось, прості запитання  учні виготовили «Годинник життя», на якому вказали свій вік і кількість років, які бажають прожити. Об’єднавшись в групи, за допомогою художніх образів, вони визначили головні ознаки здорового способу життя.

Підсумком роботи стали виготовлені власноруч «Ментальні мапи» із зображенням «Ланцюжка здоров’я», які учні захистили на відмінно.

У вигляді тренінгу пройшло спілкування учнів з викладачем, де зроблено висновок: для здійснення мрій потрібно здоров’я, а щоб воно було міцним – потрібно вести здоровий спосіб життя.

Ми думаємо, що під час тренінгів усі зуміли зробити правильні висновки, і кожний сам для себе вирішив, як він хоче жити.

%d bloggers like this: