Інформація для тих, хто хоче навчитись ремонтувати автомобілі

         Автослюсар –  одна із самих затребуваних професій сьогодення, адже кількість автотранспорту з кожним роком невпинно зростає, і він потребує обслуговування та ремонту ( цьому сприяє «якість» наших доріг).

         Зростає також кількість станцій технічного обслуговування, які потребують спеціалістів. В одній лише  Новій Каховці 15 офіційних СТО, не рахуючи неофіційні. Тому висококваліфікований автослюсар нині може розраховувати на пристойний заробіток.

        ПТУ № 14 м. Нова Каховка запрошує випускників шкіл цього року( і не тільки)  отримати професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів 4 розряду.

 

        Ми маємо  досвід підготовки автослюсарів та необхідну матеріально-технічну базу.

Також 1 вересня буде здана в експлуатацію

лабораторія будови автомобілів, оснащена сучасними стендами та тренажерами, які вже придбані. У учнів буде можливість також поглиблено вивчати авто електрику з отриманням сертифікату, який в додачу до диплому кваліфікованого автослюсаря збільшить можливості працевлаштування випускників.

      Для відмінників у нас особлива пропозиція – ми компенсуємо 50%  вартості навчання в автошколі.

      Крім цього, майстри виробничого навчання допоможуть освоїти навички тюнингу автомобілів на заняттях гуртка технічної творчості.

      Тому не зволікайте, приходьте на навчання ! Зарахування без  ЗНО та іспитів, лише за результатами співбесіди!

      Приймальна комісія працює щодня  з 8.00 до 16.00 ( крім вихідних).

      Тел. для довідок: 095-07-39-007

      На фото: учні старших курсів під керівництвом наставників  з металобрухту виготовили    зручний диванчик  з підсвіткою і музикою.

%d bloggers like this: