STEAM-освіта-це цікаво

        Світ, у якому ми живемо, краще пізнається  в різноманітності та єдності. У цьому переконались учні ПТУ№ 14 під час  проведення  STEАM – декади, яка об’єднала  математику, фізику, хімію, біологію та екологію.  Її провели викладачі методичної комісії природничо-математичних дисциплін( голова Чекаліна Т.А.).

         Стартувала декада акцією «Здай батарейку-збережи довкілля», якій передувало створення інформаційних буклетів про негативний вплив акумуляторів на навколишній світ.

       Щодня на великій перерві навчальні кабінети перетворювались на дослідні лабораторії, де  демонструвались хімічні  досліди та  математичні фокуси. Першокурсники занурювалися у складні фізичні та інженерні процеси, створюючи  фонтани з підручних засобів. Краси та творчості у декаду внесли презентації учнівських математичних казок та марафон малюнків і аплікацій з геометричних фігур «Рослини та тварини нашої місцевості».

         Учні розгадували  вікторини зі STEM наук, де могли до знань підключити логіку, винахідливість та швидкість. А інформ – коктейль  «Таблиця Менделєєва в твоєму раціоні» спонукав багатьох переглянути своє харчування та виключити шкідливу їжу.

           Третина наших учнів живуть у гуртожитку, для них провели  гру «Collect a grocery basket». Дівчата – кухарі збирали продуктові кошики та розраховували кількість продуктів для приготування традиційних салатів та піцци за англійськими рецептами.

          Не оминули увагою і пам’ятні дати.  До Дня космонавтики було оформлено фотопанно «Загадковий світ» зі  світлинами небесних тіл. До 30-х  роковин  Чорнобильської аварії був  оформлений інформаційний куточок «Дзвони Чорнобиля», у вестибюлі демонструвалися відеоролики про страшні наслідки трагедії.    

          Також усі бажаючі могли долучитись в Google – класі до   веб-квесту  «Математичний калейдоскоп», присвячений Року Математики в Україні.  

           Під час декади на освітній платформі «На Урок» відбулися Всеукраїнські конкурси «Година Землі», «Безпечний Інтернет», «Як це працює», в яких наші учні взяли активну участь і отримали  призові місця. Вітаємо  А.Нагулу та С.Джумук (ККД-19)- ІІ місце; А.Березанського, К. Пирожка, М. Бабуняка, О. Хоміна (ЕА-18)- ІІІ місце.

%d bloggers like this: