ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Зустріч у Сandy барі | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Зустріч у Сandy барі

Яскравий приклад, як зробити уроки технологій професійно спрямованими та цікавими для учнів, показали учні групи ККД-18 під керівництвом викладача Беринди О.М. 

              Вивчаючи кулінарію, майбутні кондитери готували та захищали проекти – солодощі за власною рецептурою з оригінальною назвою. Гостями Сandy бару стали викладачі та майстри училища  в ролі  «замовників продукції», вони дегустували  та оцінювали  смаколики.  Учні повинні були переконати  їх у тому, що саме їх виріб варто придбати. Дівчата і хлопці розповідали про корисні властивості приготовлених  солодощів, обґрунтовували вартість та сферу споживання. Такі компетенції стануть їм в нагоді при влаштуванні на роботу та на виробництві для реклами своєї продукції.

      Дякуємо Олені Миколаївні за цікаву ідею проведення залікового уроку, а її учням – за смачні мафіни, кекси, капкейки, брауні, млинці  та «клоуни».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий