Освітній процес

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ = ЯКІСНА ОСВІТА?

    Добігає  кінця навчальний рік. Він  був непростим для професійної освіти,бо через  спалахи хвороби більшість навчальних закладів нашого міста змушені були місяцями перебувати на  дистанційному навчанні. Як свідчить минулорічний досвід, діти не зможуть здобути  повноцінні  знання, перебуваючи вдома. Причин цьому багато: нерівність у доступі до цифрових ресурсів, невміння планувати свій час, низький рівень самоорганізації та недостатня  мотивація. А про оволодіння професійними навичками взагалі мова не йде.

    Здобувачі освіти  ПТУ № 14 упродовж року навчались переважно очно, бо тільки так можна забезпечити якісне здобуття професійних компетенцій.  Для наших  учнів було створено безпечне освітнє середовище з необхідними проти епідеміологічними заходами. Завдяки тому, що у нас великі аудиторії, дотримуватись соціальної дистанції  – не проблема. Наприклад, кабінети спецтехнології  електромонтерів, автослюсарів і  верстатників широкого профілю мають площу  90 м2 – 110 м2 (3 м2 – 3,7 м2   на одного учня), лабораторії і майстерні –  від  100 м2   до  300 м2 (7,3 – 20  м2    на одного учня).     

  На контролі був щоденний моніторинг стану здоров’я учнів, стан відвідування та причини відсутності. Нам вдалося  уникнути високого рівня захворюваності, у середньому на заняттях були присутні 75-85%  учнів. Тому ми безболісно підійшли до завершення навчального року та літньої  виробничої практики.

     Звертаємось до наших майбутніх учнів: приходьте, у нас безпечно!

    МИ НАВЧАЄМО!

   Приймальна комісія вже працює.

%d bloggers like this: