• Сб. Вер 18th, 2021

ДНЗ Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Наша адреса: 74900, м. Нова Каховка, пр.Перемоги,7д. тел.7-80-64, (050)640-20-90, (095)073-90-07 www.nkptu.in.ua ; facebook.com/ptu14/

АКЦІЯ «А ми тую славу збережемо»

Відptu14

Тра 8, 2015

7 травня в рамках Всеукраїнської історико – краєзнавчої акції учнівської молоді «А ми тую славу збережемо» учні під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Сполітака Л.М. здійснили екскурсію до військової частини А1836«М», яка є підрозділом Херсонської зенітно-ракетної бригади і має задачу охороняти важливі стратегічні об’єкти. Начальник штабу військової частини Кольцов Іван Юрійович ознайомив учнів з історією створення військової частини біля м. Нова Каховка, з розміщенням корпусів, навчально-матеріальною базою, обов’язками та діями днювального. Значний інтерес виявили учні до військового полігону, де побачили бойову техніку, ознайомилися з її тактично-технічною характеристикою. Військовослужбовцями частини під час тактичної гри була продемонстрована сучасна стрілецька зброя. Бійці показали уміння володіти зброєю в умовах бойових дій, переміщення в бою, пересування колоною, надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Особливе захоплення викликали в учнів показові заняття з основ вогневої підготовки: неповне розбирання та складання автомата і  кулемета. А учні Ізмайлов Є., Ковальчук А., Ній О., Ярошенко С., Муржа Р., Юрковський Д. під час пробних вправ виконали нормативи з даного виду військової підготовки. Учням показали кабінети з теоретичної підготовки, побутовий корпус, затишну їдальню, спальний корпус, спортивну залу. Учень групи кухарів І курсу Новицький Ілля взяв участь у змаганнях з настільного тенісу з військовослужбовцями.

екскурсія у військову частину 025екскурсія у військову частину 020

Юнаки і дівчата училища висловлюють щиру подяку командиру військової частини А1836«М» підполковнику Буглову Олександру Валерійовичу, директору училища Дацку Сергію Володимировичу, за організацію зустрічі з військовослужбовцями та екскурсію. І найголовніше, що зрозуміли учні – це необхідність мати в державі потужні збройні сили, щоб протистояти ворогам, боронити свої родини і свою землю. Це – обов’язок кожного, хто вважає себе патріотом України.