Швидко промайнув перший місяць нового навчального року. Остаточно сформовані групи першокурсників. Цьогоріч наш заклад вибрали 85 здобувачів освіти. Половина з них – з окупованої території, бо хочуть навчатись за українськими програмами, вірять в Україну та її майбутнє ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Хоча шалений тиск з боку окупантів, ненависть та викорінення всього українського, постійні перевірки гаджетів орками, загроза опинитися “на підвалі”, проблеми зі зв’зком
роблять навчання на тимчасово окупованій території героїчним вчинком.
![😡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f621.png)
Викладачі та майстри цілодобово чекають можливісті зв’язатися з учнями по всім зручним каналам, щоб допомогти отримати освіту, підняти дух, допомогти матеріально, бо Україна пам’ятає про кожного свого громадянина!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Також в усіх групах пройшли батьківські збори, на яких обговорили нагальні проблеми та шляхи їх вирішення. Проводяться години спілкування. Педагоги проводять онлайн – уроки, використовують різноманітні, доступні для здобувачів освіти засоби отримання і передачі інформації. Вони на звʼязку 24/7, за потреби просто вислуховують та підбадьорюють.
З вересня електромонтери, автослюсарі, кухарі та кондитери навчаються за новими освітніми програмами, розробленими на модульно – компетентнісній основі ![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Українська професійна освіта оновлюються, щоб побудувати успішну європейську державу -вільну Україну!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Фото 1- реальне. Наш учень біля розбитої хати. Попри усі негаразди навчання продовжує.
Фото 2- Майбутнє Херсонщини, без “руського миру”