ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Про нас | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Про нас

Училище було засноване у 1974 році на базі приладобудівного заводу “Сокіл”. Готували учнів з таких професій: токарі, фрезерувальники, електромонтери промислового устаткування, слюсарі-інструментальники, слюсарі механоскладальних робіт, монтажниці приладобудівного устаткування.

Починаючи з 1981 року, училище було найбільш численне в області: 1981 – 1982 роки – 1113 учнів; 1982-1983 роки – 1225 учнів. На сьогоднішній день середньорічний контингент учнів – 400 чол.

Першим директором училища був Корсун Борис Олександрович, починали свою педагогічну діяльність в училищі і старший майстер Котій М.С., заступник директора з виховної роботи Пєтухова Т.М., викладач фізичного виховання Ходус І.І.

Hа сьогодні училище зберегло систему навчання металообробних спеціальностей. Разом з тим відкриті нові професії на вимогу сучасності: гувернер, кухар, кухар-кондитер, автослюсар, радіомеханік з ремонту та обслуговування радіотелевізійної апаратури.

В училищі працюють 52 педагогічних працівника, 6 викладачів вищої категорії, 5 мають педагогічне звання “Старший викладач”, 4 майстри мають педагогічне звання “Майстер виробничого навчання І категорії”, 12 педагогічним працівникам присвоєно звання “Відмінник освіти України”.
Педагогічний колектив училища творчий, бере активну участь в усіх конкурсах, які організує НМЦ ПТО у Херсонській області, та демонструє високі результати:

2005 рік – конкурс проектів з виховної роботи “Плекаємо громадян”, координатор проекту Пєтухова Т. М. – ІІ місце;

2006 рік – конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту автомобілів”. Майстер виробничого навчання Тунь В.В. посів ІІІ місце;

2006 рік – в конкурсі з організації виховної роботи в гуртожитку призове місце (ІІ) отримала вихователь Шатохіна Л.Ф.

2007 рік – викладач хімії Кованова Т.О. стала дипломантом конкурсу “Учитель року”.

2008 рік – конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії “Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування”. Майстер виробничого навчання Павлівський В.І. посів І місце і представляв область на Всеукраїнському конкурсі.

 2009 рік – колектив став номінантом Всеукраїнського конкурсу «Робітнича професія – 2009» та отримав Подяку НМЦ ПТО у Херсонській області за якісну організацію методичної роботи.

2010 рік – викладач спецдисциплін Піндак С.В. стала призером обласного конкурсу «Професіонал – 2010»

2011 рік – методист Мединська Н.Л. ввійшла в 10 кращих в обласному конкурсі «Методист року»

2012  рік-майстер  виробничого  навчання  з  професії  «Кухар» Беринда О.М. взяла результативну участь у обласному конкурсі професійної майстерності.