• Пт. Вер 17th, 2021

ДНЗ Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Наша адреса: 74900, м. Нова Каховка, пр.Перемоги,7д. тел.7-80-64, (050)640-20-90, (095)073-90-07 www.nkptu.in.ua ; facebook.com/ptu14/

Обласний семінар електромонтерів

Відptu14

Бер 27, 2017

22  березня навчально-методичний центр  професійно-технічної освіти у Херсонській області провів на базі Професійно-технічного училища №14 м. Нова Каховка обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»  на тему: «Роль комплексно-методичного забезпечення як складова якісного викладання». У семінарі взяли участь представники 7 професійних навчальних закладів. Для гостей був підготовлений відкритий урок зі спецтехнології електромонтерів з теми «Відомості про будову сонячних  та вітрових енергоустановок». Викладач Дарибогов А.В. ознайомив  учнів групи ЕА-15  з альтернативними видами енергопостачання – будовою, видами  та принципами  дії  сонячних  та вітрових електростанцій. Учні підготували інформацію про переваги і недоліки таких джерел енергії,розповідали про реалії та перспективи упровадження сонячної та вітрової енергетики в Україні та на Херсонщині. Незважаючи на те, що Андрій Віталійович – викладач-початківець,урок отримав схвальні відгуки від учасників семінару. Також перед колегами з елементами досвіду роботи  виступив майстер в/н Ружин В.В.

Вітаємо Андрія Віталійовича Дарибогова з почином і дякуємо  усім, хто брав безпосередню участь у підготовці до семінару!