І ЗНОВУ МИ НАЙКРАЩІ !!!!!

Учні ДНЗ «ПТУ №14» не тільки розумні, талановиті, але й перспективні спортсмени. 25 квітня 2019 року на стадіоні «Енергія» м. Нової Каховки відбулись обласні змагання з легкої атлетики серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

У програму Спартакіади входили такі види змагань легкої атлетики: біг – 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м; стрибки у довжину; штовхання ядра та естафета 4 х 100 м.

У фінальній стадії змагань брали участь 11 команд юнаків та 5 команд дівчат, 128 учасників з усієї області. Збірна команди юнаків ДНЗ «ПТУ № 14»  посіла І місце, а команда дівчат – ІІ місце!

Призові місця серед юнаків: Боровік Роман – І місце (100 м.), Бурдейний Олександр – І місце (400 м.), Корольов Віктор – І місце (800 м.), Приз Максим – ІІІ місце (стрибки у довжину з розбігу).

Призові місця серед дівчат: Васильєва Вікторія – ІІ місце (100 м.), Малишенко Яна – ІІ місце (400 м.), Щербак Ганна – ІІІ місце (800 м.), Ткаченко Марина – ІІ місце (стрибки у довжину з розбігу), Спасьонова Олена – І місце (штовхання ядра). Обидві команди посіли ІІІ місце на дистанції 4 х 100 м.

Учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Ми щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм ще більше нових перемог і досягнень!!!! Ми пишаємось вами!!!!!!