ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Тиждень математики | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Тиждень математики

«Еврика» – це назва пізнавально – розважальної програми, яка стала кульмінацією і своєрідним підсумком тижня математики, який проводився в училищі з 15 по 19 грудня. Викладач Чекаліна Т.А. запропонувала групам К-13 і ЕА-13 сформувати команди, назвати їх та придумати девіз. Тож змагались між собою «Піфагорійці» та «Електрики». Таїсія Анатоліївна підібрала цікаві завдання не тільки на знання математики, а і на логічне мислення та загальний кругозір. «Математичний калейдоскоп», «Показуха», «Чоловік чи жінка», «Збери слово», «Відгадай назву пісні» – ось які завдання виконували команди.

6AyWCwPUWZo hMIUHJu1LZQ
Врешті-решт перемогу виборола команда «Піфагорійці» ( дівчата з групи К-13), їм вручили солодкі призи та грамоти. «Електрики» за волю до перемоги теж були нагороджені солодкими медальками. Гра була цікава, пізнавальна і яскрава. Дякуємо Таїсії Анатолівні та її вихованцям!

  •  
  •  
  •  
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий