Методичний калейдоскоп

У листопаді в училищі була проведена методична декада “Панорама педагогічних ідей”, під час якої педагоги брали участь у  цікавих заходах. Розширене засідання методичних комісій гуманітарно-педагогічного циклу  і енергетичних дисциплін  пройшло у формі методичного батлу: майстри і викладачі обмінялись досвідом використання інновацій на уроках. Голова МК Піндак С.В. презентувала методичний порадник “Інноваційні методи і прийоми на уроках”.

На відкритих уроках  майстри Романченко В.О. (професія “Кухар”), Кравчук В.О.(професія “Слюсар з ремонту автомобілів”), викладач спецтехнології Сінєльніков С.С. показали  використання інформаційно-комунікативих та ігрових технологій.

image (12)image (6)

Відкриті тематичні виховні заходи, які були присвячені Дню  української писемності та мови, пропаганді здорового способу життя, українським вченим-хімікам та річниці голодомору в Україні,  підготували Шелковська О.М.,Піндак С.В., Кованова Т.О., Крутикова С.Ф. Викладачі обрали цікаві форми виховного впливу на учнів: брейн -ринг, тренінг, гра, захист проектів, усний журнал.

image (21)image (6)image (14)

На  педраді – пораді з превентивного виховання педагоги отримали практичні рекомендації щодо роботи з важковиховуваними учнями та тими, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Методист Мединська Н.Л. підготувала для педагогів посібник “Методи виховного впливу на сучасних учнів” та провела інструктаж з теми “Вимоги до методичної розробки”. Упродовж методичної декади педагоги удосконалювали уміння аналізувати відвідані уроки і виховні заходи, складати методичні розробки, обирати оптимальні форми і методи навчання і виховання учнів.

 

%d bloggers like this: