Культурно-спортивний дайджест групи ККД-18

Учні групи ККД-18 разом з кл. керівником Жбанковою Н.В. відвідали міську картинну галерею. Під час екскурсії  всі були вражені масштабами будівництва Каховської ГЕС у 50-ті роки, які передав художник А. С. Гавдзинський.  А  народний художник Харитонов талановито зобразив побут людей 50-60 років. Місцевий живописець  О. Сагайдак відтворив на полотні нашу чарівну природу. Учні також милувались  сучасними  витворами  мистецтва, виготовлені  студентами  Херсонського  вишу  технікою  “валяння”. Свої враження від побаченого учні висловили так.

 

Власик А.: Це було надзвичайно… Кожна картина – справжній витвір мистецтва! Полотна Харитонова, Довбні, Гавдзинського вирізняються  з – понад усіх своєю чуйністю, кольоровою гаммою і неповторністю!

Головченко Т.: В галереї було багато гарних картин. Найбільше мені запам’ятався “Французький букет” Довбні, де   зображена пляшка вина, фрукти та гарний фон! Обов’язково  схожу туди ще раз!

Таран М.: Мені дуже сподобалось, як художники передають красу природи, нашого міста…

Такі екскурсії дуже корисні для майбутніх кухарів-кондитерів, адже мистецтво живопису  розвиває естетичний смак,  бачення кольору, композиції, форми.

**************

Грам Кирило, наш спортсмен, взяв  участь у відбіркових змаганнях з баскетболу серед юнаків 2002-2003 року народження. Його команда посіла перше місце. 20 лютого відбудуться  обласні змагання в м. Херсон. Ми вболіваємо за нашого Кирила та бажаємо перемоги!

%d bloggers like this: