ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Настала пора підведення підсумків роботи | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Настала пора підведення підсумків роботи

В ДНЗ «Професійно-технічне училище №  14 м. Нова Каховка» закінчується навчальний рік.

Настала пора підведення підсумків роботи. «Що вийшло з уст твоїх, знай та виконуй.» – говорить народна мудрість. Обіцянка, що дав директор училища Сердюк І.В., – нагородження кращих учнів екскурсійною  поїздкою, залишається в силі. Ми продовжуємо заохочувати дітей до навчання, активної участі в заходах, розвитку креативності, активної життєвої позиції.

В навчальних групах , на загальних зборах, були визначені найдостойніші. .На зустрічі Ради самоврядування з директором було запропоновано декілька маршрутів слідування. Учні знову вибрали екскурсію  до м. Херсон.

Вони розважилися в екстрим – зоні спортивно –  ігрового центру «JUMP PARK», відвідали кінотеатр, взяли участь в ігровій програмі.  На завершення поласували смаколиками в кафе «Макдональдс». Протягом поїздки встигли помилуватись природою рідної Херсонщини. Усі  веселі і з гарним настроєм повернулися додому.

  •  
  •  
  •  
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий