ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Інформація для тих, хто хоче навчитись ремонтувати автомобілі | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Інформація для тих, хто хоче навчитись ремонтувати автомобілі

         Автослюсар –  одна із самих затребуваних професій сьогодення, адже кількість автотранспорту з кожним роком невпинно зростає, і він потребує обслуговування та ремонту ( цьому сприяє «якість» наших доріг).

         Зростає також кількість станцій технічного обслуговування, які потребують спеціалістів. В одній лише  Новій Каховці 15 офіційних СТО, не рахуючи неофіційні. Тому висококваліфікований автослюсар нині може розраховувати на пристойний заробіток.

        ПТУ № 14 м. Нова Каховка запрошує випускників шкіл цього року( і не тільки)  отримати професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів 4 розряду.

 

        Ми маємо  досвід підготовки автослюсарів та необхідну матеріально-технічну базу.

Також 1 вересня буде здана в експлуатацію

лабораторія будови автомобілів, оснащена сучасними стендами та тренажерами, які вже придбані. У учнів буде можливість також поглиблено вивчати авто електрику з отриманням сертифікату, який в додачу до диплому кваліфікованого автослюсаря збільшить можливості працевлаштування випускників.

      Для відмінників у нас особлива пропозиція – ми компенсуємо 50%  вартості навчання в автошколі.

      Крім цього, майстри виробничого навчання допоможуть освоїти навички тюнингу автомобілів на заняттях гуртка технічної творчості.

      Тому не зволікайте, приходьте на навчання ! Зарахування без  ЗНО та іспитів, лише за результатами співбесіди!

      Приймальна комісія працює щодня  з 8.00 до 16.00 ( крім вихідних).

      Тел. для довідок: 095-07-39-007

      На фото: учні старших курсів під керівництвом наставників  з металобрухту виготовили    зручний диванчик  з підсвіткою і музикою.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 коммент. к “Інформація для тих, хто хоче навчитись ремонтувати автомобілі”

  1. Vlad сказав:

    Найкращий заклад з точки зору відношення вчителів до роботи. Знання дають відмінні для тих хто хоче навчатись. Матеріальна база на висоті. Усе інше – дрібниці. БАДТ – найкращий!!!!


Оставить комментарий