ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Краще один раз побачити… | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Краще один раз побачити…

  …. Вирішили школярі 8-А класу міської школи разом зі своїм класним керівником Мазнюк А.К., і прийшли в училище на екскурсію. Адже через рік цим хлопцям і дівчатам обирати подальший життєвий шлях і професію.Учні поспілкувались з директором закладу І.В. Сердюком в його робочому кабінеті, побували в майстернях і кабінетах автослюсарів, токарів, кухарів.   

 

   На власні  очі побачили, як обладнаний нещодавно відкритий навчально – практичний центр електротехнічних технологій, де вчаться електрики. Школярі побували в спортивній залі, а в тренажерній навіть встигли пограти в настільний теніс, помірятись силою, потренувати м’язи.

       Хлопці і дівчата завітали також і в їдальню, де ведуться підготовчі роботи для відкриття кулінарного навчально-практичного центру.       

       Сподіваємось, що ці восьмикласники  оберуть професію по душі, а деякі з них  прийдуть до нас навчатись.  Ласкаво просимо!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий