ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

До Дня Соборності викладач історії України Горобець М.М. провела годину спілкування  «РАЗОМ З ВЛАСНОЇ ВОЛІ 101 РІК». Захід розпочали зі спільного виконання державного гімну.

         Потім  викладач провела інформаційну хвилинку з коротким екскурсом в історію, разом переглянули  відеоролик «Злука. День Соборності», та закріпили вивчене розповіддю учнів. Наступним кроком  була інтерактивна гра «Що ви знаєте цікавого про Україну?». на завершення разом послухали пісню з відеорядом «Перлина-Україна».

         Заключне слово сказала  заступник директора з НВР Піндак С.В. про необхідність єдності сімї, училища та  всього народу для розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

  •  
  •  
  •  
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий