ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Урок з використанням кейс-методу | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Урок з використанням кейс-методу

       Естафету відкритих уроків в рамках атестації  прийняла Кармановська Т.М., викладач санітарії і гігієни. Під її керівництвом учні вивчали різновиди, причини виникнення, прояви і профілактику харчових  отруєнь, спричинених кишковою паличкою, сальмонелою, ботулотоксином та стафілококовою інфекцією. Учні працювали в групах з кейсами, які складались з теоретичного та ілюстративного матеріалу . Кожна група повинна була розповісти про запропопоновану  харчову токсикоінфекцію  в цікавих формах –  фішбоуна, асоціативного ланцюжка, кубика Блума і кластера. Результати творчої групової роботи представляли    спікери.

       На закріплення вивченого матеріалу учні складали

пам’ятку  кухаря «Як не отруїти  відвідувачів закладів громадського харчування », в яких окреслили  санітарно-гігієнічні та технологічні вимоги до роботи кухаря. Доцільним було використання хмари слів із зашифрованим епіграфом до уроку та мотиваційне  відео про випадки масового отруєння людей в закладах  в закладах харчування.

  Дякуємо Тетяні Миколаївні за цікавий урок та доброзичливим колегам за слушні зауваження!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий