ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування Педрада не скасовується! Zoom використовується. | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Педрада не скасовується! Zoom використовується.

          Карантин вніс корективи в роботу нашого училища, і деякі заходи довелось перенести або відмінити. Але тільки не тематичну педраду,яка  відбулась 22 квітня дистанційно, через програму Zoom. Розглядались питання  стану викладання математики, обмін досвідом із застосування форм і методів національно-патріотичного та громадянського виховання. Але перш за все  директор училища Сердюк І.В.  проаналізував якість організації дистанційного навчання  та надав слово педагогам, які знайшли оптимальні онлайн – ресурси для  успішної комунікації  з учнями.

         Приємно, що педагоги активно обговорювали  підняті  проблеми, розповідали про переваги та недоліки різних платформ для тестування та консультування учнів. Цей досвід буде використаний і після карантину для  забезпечення  індивідуалізації навчання.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий