ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування «Кам’яні вишиванки Нової Каховки — патріотичний меседж із минулого – молоді сучасності» | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

«Кам’яні вишиванки Нової Каховки — патріотичний меседж із минулого – молоді сучасності»

24.01.2018 року бібліотекар училища Філіпенко О.С. підготувала та провела захід «Кам’яні вишиванки Нової Каховки — патріотичний меседж із минулого, молоді сучасності» , який має велике значення у краєзнавчій роботі з молоддю. Продовж заходу учні дізналися про історію створення архітектурних форм,  відбулася презентація  книги, приуроченої 120-річчю від дня народження Довженка Г.О., художника-монументаліста, автора «кам’яних вишиванок» Нової Каховки.

Бондаренко Юлія, запрошена волонтерка, яка займається у свій вільний час реставрацією «кам’яних вишиванок» з захопленням розповідала про те що саме роблять її команда. Вона запросила прийняти участь у розчищенні візерунків і наших учнів. Розповідала про відношення та відгук місцевих жителів до їх роботи.

«Перлину півдня» – кам’яні вишиванки – внесли до туристичного маршруту. Тому нам необхідно зберегти цінні архітектурні пам’ятки і показати людям красу української культури.

  •  
  •  
  •  
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий