• Пн. Жов 25th, 2021

ДНЗ Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Наша адреса: 74900, м. Нова Каховка, пр.Перемоги,7д. тел.7-80-64, (095)073-90-07 www.nkptu.in.ua ; facebook.com/ptu14/

Обласний семінар-практикум автослюсарів на базі училища

Відptu14

Гру 18, 2019

    18  грудня училище зустрічало гостей – майстрів в/н  і викладачів з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» ПТНЗ області.  Вони зібрались  на обласний семінар-практикум з теми: «Формування та розвиток професійних компетенцій майбутніх слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів». Керівниця заходу, методист НМЦ ПТО у Херсонській області В.Л. Кір’язова,  окреслила основні напрямки роботи педагогів з формування професійних компетенцій учнів .

      Практична частина семінару проходила в новозбудованому кабінеті спецтехнології автослюсарів та  майстерні ремонту автомобілів. Викладач Кувардін В.Д. та майстер в/ н Крючков  В.В.  на показових уроках продемонстрували методи і прийоми формування професійних та ключових  компетентностей  майбутніх слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, як  вимагають професійні стандарти на компетентнісній основі.             

      Тим паче, що матеріально-технічна база дозволяє це зробити на високому рівні, адже кабінет і майстерня оснащені  телевізорами, комп’ютерами, електронними планшетами, діючими моделями вузлів і агрегатів, інструментами, сучасними плакатами. За відгуками колег, уроки проведені на відповідному науково- методичному рівні.

      Адміністрація училища вдячна педагогам, які готували і проводили показові уроки, а також  учням  групи АС-19, які не підвели. Так тримати!