• Пт. Сер 12th, 2022

ДНЗ Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

Наша адреса: 74900, м. Нова Каховка, пр.Перемоги,7д. тел.7-80-64, (095)073-90-07 www.nkptu.in.ua ; facebook.com/ptu14/

Сучасний вчитель – хто він?

Відptu14

Тра 31, 2021

    Це одне з  питань, що  розглядалось 26 травня на засіданні  методичного об’єднання класних керівників та майстрів.

    Перерва В.М., класний керівник групи ЕА-19  ознайомила  присутніх із вимогами громадськості  до вчителя, представила портрет сучасного педагога, очікуваний батьками.

    Голова МО Дорош Ю.С.  підготувала презентацію про  результати  анкетування учнів І курсів з  теми: «Сучасний вчитель очима учнів». Присутні могли порівняти власні уявлення про основні компетентності педагога з критеріями здобувачів освіти.

     Позаяк рівень компетентності педагога  визначається  у першу чергу мірою сформованості  його  вмінь розв’язувати професійні педагогічні задачі, класним керівникам і майстрам презентували навчальний посібник

В. Каплінського  «100 СКЛАДНИХ СИТУАЦІЙ НА УРОКАХ ТА ПОЗА УРОКАМИ:ШУКАЄМО РІШЕННЯ». Це своєрідний задачник  з практичної педагогіки. Він містить реальні педагогічні ситуації з варіантами рішень, пропонуючи їх оцінити, доповнити й віднайти оптимальні.

    Відеоматеріал «Один день із життя вчителя» допоміг з гумором ставитись до деяких проблем, щоб запобігти професійному вигоранню.

    Наостанок  класним керівникам було надано посилання на інтернет-ресурси «50 корисних розробок виховних заходів», щоб вони могли зробити години спілкування з учнями  ще цікавішими та різноманітнішими.