ПТУ-14-ТЕРИТОРІЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

 

У червні творча група училища взяла участь у  ПІТЧИНГУ – конкурсі проектів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської  Ради у спів фінансуванні з органами місцевого самоврядування.

     За рішенням конкурсної комісії, два наші проєкти  «Готуємо-по-сучасному» та «Повір у себе – будь у формі»  будуть  профінансовані  на загальну суму 60 тис. грн.

  Завдяки цій фінансовій підтримці   в нову кулінарну  лабораторію  буде придбано  обладнання  для  надання майбутнім кухарям   додаткових  компетенцій  – ПІЦАЙОЛО та СУШИСТА , а  тренажерна зала поповниться новими тренажерами для  зміцнення опорно-рухового апарату.

    Реалізація  цих проектів передбачає  значних власних капіталовкладень. Адміністрація училища  вважає, що найкраща інвестиція – це інвестиція в молодь, її  якісне навчання та здоров’я. Наразі приміщення під кулінарну лабораторію підготовлене для встановлення меблів і обладнання. В тренажерній залі ведуться ремонтні роботи та  заміна вентиляції .

    Шановний  абітурієнте, ти ще сумніваєшся, що ПТУ -14 – територія нових можливостей? Приходь і переконайся! Приймальна комісія працює щодня, з 8.00 до 16.00. Тел. Для довідок:   095 07 39 007

  НА СВІТЛИНАХ: тут буде сучасна кулінарна лабораторія та спортивний осередок

%d bloggers like this: