Його мета – популяризація у суспільстві професійної (професійно-технічної) освіти. У нашому закладі Тиждень розпочався з посвяти учнів групи ВШП-21 у професію. До речі, ПТУ №14- єдиний заклад на Херсонщині, який з 1985 року здійснює підготовку верстатників широкого профілю. Наразі це професія державного значення, тому важливо, щоб молодь обирала її свідомо.
![](https://i2.wp.com/nkptu14.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/260553074_1997360847109234_1131272874847255015_n.jpg?resize=150%2C75)
![](https://i1.wp.com/nkptu14.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/260413606_1997360890442563_7108809419764241602_n.jpg?resize=150%2C75)
![](https://i2.wp.com/nkptu14.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-19_12-02-31-618.jpg?resize=150%2C75)
На урочистостях хлопці і дівчата переконались, що верстатники широкого профілю мають змогу стати незамінними фахівцями на будь-якому підприємстві.
Отримавши іменні бейджі, учні групи ВШП-21 проголосили клятву. Відтепер вони приналежні до професії верстатників широкого профілю.