ПТУ № 14 м. Нова Каховка  здійснює професійно-технічну підготовку незайнятого населення, а також перепідготовку і стажування з професій кухар, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування В «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка» завітав мер нашого міста Коваленко Володимир Іванович | Державний навчальний заклад Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка

В «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка» завітав мер нашого міста Коваленко Володимир Іванович


Для  спілкування в колі друзів та ознайомлення з нашими досягненнями та планами на майбутнє 02.02.2020 року до Державного навчального закладу «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка» завітав  мера нашого міста Коваленко Володимир Іванович.
Не зважаючи на свою зайнятість, Володимир Іванович знайшов час для зустрічі з колективом. За три години гості встигли переглянути майстерні і кабінети, які були відремонтовані відповідно вимогам часу та оснащені новим сучасним обладнанням.

Володимир Іванович вчинив, як справжній очільник міста перейнявся  справами училища, допоміг визначитись із шляхами реалізації запланованих в перспективі творчих та професійних завдань навчального закладу.

За час спілкування ми побачили нашого мера не тільки, як справжнього управлінця, а і як просту людину, зі своїми мріями, переживаннями, спогадами. Людину, яка не забуває свого дитинства, історії своєї малої Батьківщини, людей, з якими довелось працювати в Новій Каховці на різних етапах свого життя. 

 

Також, не пройшло повз увагу мера питання створення в училищі музею історичної пам’яті , де учні усіх навчальних закладів міста через унікальні артефакти зможуть доторкнутися до історії Другої Світової війни, подій під час АТО. У відремонтованому приміщенні майбутнього музею, ознайомлюючись з проектом музею історичної пам’яті, Володимир Іванович пообіцяв  надати допомогу  для скорішого його відкриття. 

Модернізація навчального закладу та створення умов для навчання  дало змогу навчати учнів-професіоналів своєї справи. Це підтверджується участю чотирьох  учнів в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робітничих професій World Skills Ukraine. З восьми номінацій конкурсу учні ДНЗ «ПТУ-14 м. Нова Каховка» посіли чотири перших місця.

Учениця Єфремова А., що навчається за професією «Кухар.Кондитер» посіла перше місце в регіональному етапі конкурсу WorldSkills Ukraine що проходив в м. Одеса в листопаді 2019 року. Три учні з професій «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Верстатник широкого профілю», «Слюсар» будуть виборювати звання кращих в своїй професії на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу в місті Запоріжжя.

ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка» розвивається стрімкими темпами,  навчання у нас  якісне, професійне і сучасне.

Усіх, хто вірить в те, що ми залишимось на хвилях успіху та усіх, кому здається, що ми не вистоїмо в конкурентній боротьбі запрошуємо 10.04.2020 року з 1000 до 1400 до нашого навчального закладу на День відкритих дверей!

Ми покажемо Вам  всі свої здобутки за останні три роки.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий